Охендовському оголосять про підозру найближчим часом – Ситник

Детективи Національного антикорупційного бюро України зібрали достатньо доказів для оголошення підозри голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському по справі незаконного отримання коштів з «чорної каси» «Партії регіонів».

Про це заявив у своєму інтерв’ю dt.ua директор НАБУ Артем Ситник.

За його словами, проведення додаткової економічної експертизи, на якій наполягають представники САП, не є можливим.

Економічної експертизи не проводили, були просто показання в галузі економічної експертизи з цього приводу. Прокурори погодилися, що її в цій справі провести неможливо. Нам нічого надати експерту, – розповів Ситник.

Він додав, що дана експертиза не є необхідною через те, що детективи Антикорупційного бюро зібрали достатньо доказів які можуть стати основою для підозри Охендовському.

Говорити про повний список доказів, які проходять у справі людини, я не буду. Але, на мою думку і думку детективів, сукупність здобутих доказів дає підстави для складення і озвучення підозри. Тому ми цю підозру склали. Нібито переконали прокурорів, що доказів для оголошення підозри достатньо, і, сподіваюся, найближчим часом підозру буде погоджено, – зауважив голова Бюро.

Нагадаємо, раніше стало відомо про купівлю квартири заступницею голови ЦВК Усенко-Чорною за 3,2 млн грн, незважаючи на те, що вона проживає на одну зарплатню.