Онищенко розповів власну історію про затриманого «шахрая»

Народний депутат Олександр Онищенко стверджує, що особа, яка вимагала в нього гроші за закриття «газової справи», є сином колишнього прокурора Одеської області.

Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

У середині літа на мене вийшов один зухвалий хлопець, який через мого посередника запропонував мені “повирішувати» всі мої кримінальні справи. Пронирливий хлопець представився близькою людиною Назара Холодницького, і до речі, перевірка підтвердила, що він з прокурорської сім’ї. Більше того, з Холодницький точно знаком. Але це так, штрихи про те, з якими кадрами водиться наш керівник САП, – заявив нардеп.

Також Онищенко розповів деталі його спілкування з шахраєм.

Цей хлопець запропонував мені через посередника «подарувати» йому 2 мільйони доларів за закриття «газової справи». Так як для мене все це «газову справу» – суцільний «разводняк», я тут же подав заяву в ГПУ (!20 липня, номер кримінального провадження 420160000000011888) про те, що з мене вимагають хабар. Власне, на цьому моя участь в цій історії закінчилася, – зазначив депутат.

За його словами, цю людину звуть Сергій і він представлявся родичем Холодницького.

Нагадаємо, що учора був затриманий чоловік, який обіцяв вплинути за $2 млн на голову САП Назара Холодницького та закрити провадження проти Онищенка.