Палата представників Конгресу США одноголосно схвалила акт про підтримку України

Палата представників Конгресу США (Нижня палата) одноголосно схвалила закон “Про підтримку стабільності та демократії в Україні”, який раніше був підтриманий Комітетом з іноземних справ, повідомляє посольство України в США.

“Документ, ініційований співголовою Комітету у закордонних справах Палати представників Еліотом Енгелем і внесений ним спільно з конгресменом-республіканцем Адамом Кінзінгером, фіксує збереження американських санкцій проти РФ до своєчасного, повного і доведеного виконання нею Мінських домовленостей”, – йдеться в повідомленні, оприлюдненому в четвер вранці на сторінці посольства у Facebook.

В інформації зазначається, що закон містить заборону на визнання США анексії Російською Федерацією Криму: Передбачається, що відповідні санкції залишаються в силі доки президент США не надасть Конгресу свідчення про відновлення суверенітету України над півостровом.

“До переліку передбачених законом координованих з союзниками і партнерами США засобів підтримки України включені летальні оборонні системи озброєнь. Окремі його положення спрямовані на посилення протидії російській інформаційній пропаганді та сприяння залученню іноземних інвестицій в економіку України”, – повідомляють у посольстві України в США.

Співавторами документа виступили близько 40 конгресменів від Демократичної і Республіканської партій. Перед його підписанням президентом США ідентичний за змістом законопроект має підтримати Сенат.