Перший заступник голови Державного космічного агентства України Олександр Голуб отримав від своєї матері 800 тисяч гривень у подарунок.

Про це йдеться в повідомленні про суттєві зміни майнового стану, яке було оприлюднено на сайті електронного декларування 11 квітня.

Так, згідно документу, посадовець отримав від громадянки Голуб Людмили Андріївни, яка є його матір’ю, вказану грошову суму.

Юрій Голуб подарунок

Проте надовго в нього ці гроші не затрималися. Того ж дня, він подав ще один відповідний документ, в якому повідомив про придбання Toyota Land Cruiser 200 2012 року за який заплатив ті ж самі 800 тисяч.

Олександр Голуб авто

Слід зазначити, що Олександр Голуб є сином колишнього високопоставленого прокурора Юрія Голуба. Раніше він займав посаду прокурора Тернопільскої, а потім Хмельницької областей. У січні 2013 перейшов на роботу до ГПУ де працював першим заступником начальника управління, але через рік, у лютому 2014, був звільнений та потрапив до люстраційних списків Міністерства Юстиції. Мати заступника голови ДКА працює приватним нотаріусом у місті Вишгород, що на Київщині.