Петренко про антикорупційний суд: найголовніше зібрати 226 голосів

Текст законопроекту про Антикорупційний суд може бути готовий через декілька місяців, але окрім цього потрібно зібрати 226 голосів для його ухвалення.

Про це розповів міністр юстиції Павло Петренко під час свого виступу на щорічній конференції з повернення активів корумпованої політичної еліти.

За його словами, найбільшою проблемою є збір необхідних 226 голосів для ухвалення закону.

Цей законопроект (про створення антикорупційного суду – Ком.) має бути ухвалений у парламенті. Для нього потрібно зібрати 226 голосів. Поки ми не можемо навіть за громадянську конфіскацію знайти у депутатів голосу – вони чомусь панічно цього бояться. А тим більше при словах «антикорупційний суд» у багатьох депутатів починається мандраж і амнезія, – заявив Петренко.

Також він зазначив, що деякі нардепи разом із представниками Мін’юста та громадськими активістами вже розробили концепцію суду.

І текст законопроекту – це питання кількох місяців. Головне – щоб за це було 226 голосів. І тут важлива позиція і журналістів і громадянського суспільства, – додав голова Мін’юсту.

Нагадаємо, раніше голова НАБУ Артем Ситник заявляв, що антикорупційний суд реально створити до кінця 2017 року. Крім цього, експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська повідомляла, що текст законопроекту майже готовий і наразі йде його узгодження з народними депутатами.

Матеріал за темою: