Підозрюваного в убивстві двох патрульних затримали. Фото

Підозрюваного в убивстві двох співробітників патрульної поліції міста Дніпро Олександра Пугачова було затримано правоохоронцями.

Відповідні фотографії були оприлюднені в мережі.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков також оприлюднив декілька світлин затриманого. За його словами, Пугачова прооперують в лікарні Дніпра.

«Покидька, що «вбив» поліцейських затримали. Поліцейська перед загибеллю встигла вистрелити та влучила. Підозрюваного оперують в одній з лікарень Дніпра», – наголосив міністр.

Окрім того, очільник МВС запевнив, що родини загиблих патрульних отримають матеріальну допомогу.

«Звичайно. Уже Гройсман (прем’єр-міністр – Ред.) ухвалив рішення», – додав міністр.

Пізніше, Президент України Петро Порошенко заявив проте, що йому доповіли про затримання підозрюваного. Він також висловив своє співчуття родинам загиблих.

«Злочинність кидає виклик усім нам. Тому маємо цінувати і поважати подвиг правоохоронців, які, ризикуючи життям, захищають Україну. Зло обов’язково має бути покаране», – наголосив Глава держави.

Як розповів головний лікар лікарні Мечникова Сергій Риженко, Пугачов сам звернувся за медичною допомогою. Після чого, один з лікарів повідомив правоохоронцям про пацієнта з вогнепальним пораненням.

«У нього було вогнепальне поранення. Він сказав нашим лікарям, що довіряє тільки їм, оскільки одного разу він тут вже лікувався після поранення, отриманого в зоні АТО», – наголосив Риженко.

Нагадаємо, раніше невідомий убив двох поліцейських: один загинув одразу, а його напарниця – на операційному столі.

Матеріал за темою: