Порошенко хотів через посередника купити 112 канал. Документ

Нардеп Олександр Онищенко, який зараз ховається від українських правоохоронних органів у Лондоні, у коментарі виданню «Страна.ua» заявив, що представники президента Петра Порошенка намагалися через нього купити канал «112-Україна».

У матеріалі видання зазначається, що весною 2015 р. між власником каналу Андрієм Подщипковим та нардепом-бізнесменом Онищенком була укладена угода, за якою останній забов’язувався вирішити проблеми «112-Україна» з Нацрадою з питань телебачення щодо ліцензії, отримуючи переважне право викупити канал за 30 мільйонів доларів. За словами Онищенка, угода не була виконана начебто через те, що Порошенко не зміг погодитися з занадто високою для нього ціною. У кінці кінців, після зміни низки посередників, серед яких був і близький до президента інвестбанкір Марк Пасенюк, переговори зайшли у глухий кут.Угода

Марк Пасенюк у коментарі виданню «ЛІГА.net» заявив про слова Онищенка щодо його участі у цій історії:

Звичайно, це неправда

Також стверджується, що близький до президента нардеп Ігор Кононенко намагається створити медіахолдинг для голови держави на базі «5 каналу». У цьому йому допомагає медіа менеджер Дмитро Носиков (відомий, як фігурант так званої «схеми Авакова»). Начебто за їхньою ідеєю холдинг має об’єднати під одним дахом основні інформаційні канали – «5 канал», «112-Україна», «NewsOne». Але переговори щодо купівлі каналів дуже важкі і поки безрезультативні.

Нагадаємо, що нещодавно з’явилася інформація про те, що у Порошенка намагаються домовитися про купівлю каналу «1+1». Але згодом цю інформацію заперечили як серед оточення президента, так і представники власника цього каналу Ігоря Коломойського.