Працівників ГПУ, які брали участь у конфлікті з НАБУ, відсторонили

Генеральний прокурор України Юрій Луценко відсторонив співробітників Генеральної прокуратури, які брали участь у конфлікті з працівниками Національного антикорупційного бюро.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

«Генпрокурором ухвалено рішення про відсторонення трьох працівників ГПУ від виконання ними службових обов’язків на час проведення службового розслідування за фактом подій, які відбувались 12 серпня за участі працівників ГПУ та НАБУ по вул. Симона Петлюри у місті Києві», – йдеться у повідомленні.

За інформацією прес-служби ГПУ, таке рішення було ухвалено задля забезпечення ефективного, швидкого та неупередженого досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом вказаних подій, яке здійснює Служба безпеки. Чи відсторонений керівник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитро Сус невідомо.

Матеріал за темою:

Нагадаємо, 12 серпня відбувся конфлікт між працівниками ГПУ та НАБУ. Як з’ясувалося двоє працівників Бюро вели санкційоване прослуховування співробітника ГПУ Дмитра Суса. Після чого працівники ГПУ затримали двох набушників та протримали їх 11 годин, застосовуючи проти них фізичний та психологічний тиск.