Прокуратура Києва оголосила про підозру патрульному Олійнику

Прокуратура міста Києва завершила досудове розслідування кримінального провадження щодо патрульного поліцейського Сергія Олійника. За результатами слідства йому було оголошено про підозру в умисному вбивстві.

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Як йдеться у заяві, слідство встановило, що Олійник перевищив свої службові повноваження під час переслідування автомобіля BMW.

На підставі отриманих у ході слідства речових доказів та висновків ряду експертиз (зокрема, комплексної судово-балістичної та судово-медичної експертизи, комплексної комп’ютерно-технічної експертизи, експертиз зброї та інших) правоохоронцю повідомлено підозру за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 15, п. 5 ч. 2 ст. 115 (замах на умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) та ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу України, – заявили у прес-службі.

Підозрюваному та його захисникам відкриті матеріали для ознайомлення. Після цього обвинувальний акт буде скеровано до суду.

Нагадаємо, що у лютому цього року під час переслідування поліцейськими автомобіля, у якому знаходилися 4 особи, загинув 17-ти річний юнак. Смерть наступила у наслідок пострілу патрульного Олійника.