Луценко заявив про проведення обшуків у Кернеса

У приміщеннях, що належать харківському міському голові Геннадію Кернесу та матері народного депутата Михайла Добкіна, тривають обшуки.

Про це «Українській правді» розповів генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Сьогодні з сьомої ранку в Харкові тривають обшуки, плануються десятки. У місто виїхали 100 співробітників ГПУ і співробітники СБУ», – заявив очільник ГПУ.

За його словами, обшуки пов’язані з кримінальним провадженням щодо організації схеми з розкрадання 654 гектарів землі Харкова на суму 4 мільярда гривень.

«В організації схеми підозрюють керівництво міста. Зайшли з обшуками в готель «Національ» до Кернеса. Також з обшуками прийшли і в будинок, який належить матері Добкіна, але він приїхав показав прописку, а згідно із законом це недоторканне житло народного депутата», – додав генпрокурор.

Крім того, Луценко розповів, що один із фігурантів кримінального провадження чинив опір правоохоронним органам і на місце було викликано підрозділ «Альфи».

Нагадаємо, раніше генпрокурор повідомив про відкриття кримінального провадження проти міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Матеріал за темою: