Регламентний комітет ВР повторно збереться щодо зняття недоторканості з Новинського

Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради збереться на повторне засідання для розгляду подання Генеральної прокуратури України щодо народного депутата від «Опозиційного Блоку» Вадима Новинського.

Повідомляє «Укрінформ» з посиланням на прес-службу Апарату ВР.

6 грудня о 14.15 – засідання Комітету з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України. На засіданні заплановано продовження розгляду подання “Про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Новинського Вадима Владиславовича, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на початку листопада ГПУ підготувала подання на нардепа Новинського, його підозрюють у позбавленні волі архієпископа Олександра Драбинка з метою тиску на нині покійного митрополита Володимира, заради узурпації церковної влади. 16 листопада Комітет збирався для розгляду даного питання, за результатами засідання було вирішено запросити додаткову інформацію по провадженню від представників Генпрокуратури. Пізніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що він не має права це робити.