Розслідування «справи Мартиненка» продовжується – НАБУ

Детективи Національного антикорупційного бюро України продовжують розслідування фактів одержання хабарів (неправомірної вигоди) при закупівлях, здійснених ДП «НАЕК «Енергоатом».

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

У заяві йдеться, що будь-які повідомлення про закриття даного провадження, згідно до ухвали суду, не відповідають дійсності.

11 січня Солом’янський районний суд Києва відмовив стороні захисту Миколи Мартиненка у закритті зазначеного провадження. Натомість зобов’язав Бюро лише розглянути клопотання представника Мартиненка та у встановлені законом строки поінформувати про результати цього розгляду, – заявили у Бюро.

Крім цього, голова САП Назар Холодницький у своєму інтерв’ю «Українській правді» розповів про стан кримінального провадження.

Поки що підстав оголошувати підозри Мартиненку немає, – наголосив він.

Нагадуємо, що кримінальне провадження за фактами отримання неправомірної вигоди при закупівлях ДП «НАЕК «Енергоатом» Бюро зареєструвало у грудні 2015 року.  Під час розслідування детективи Бюро встановили факти заподіяння шкоди інтересам ДП «НАЕК «Енергоатом» у розмірі понад 6,4 млн євро через переплату за придбане обладнання у чеського акціонерного товариства «Škoda JS».

Матеріал за темою: