Рябошапка отримував гроші від ПРООН

Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка визнав, що отримував  від «Програми розвитку ООН в Україні» кошти, але в рамках оплати роботи експерта за офіційним контрактом.

Про це він написав у Facebook.

Кримінальне провадження щодо «незаконного збагачення» у вигляді оплати роботи експерта від міжнародної організації за офіційним контрактом потребує ще одного коментаря з мого боку. З жовтня 2014 року по березень 2016 року я не перебував на публічній службі, тобто не був особою, уповноваженою на виконання функцій держави. А отже і не міг бути суб’єктом злочину незаконного збагачення, – зазначив Рябошапка.

За його словами, у цей період він не перебував в Україні, а був у Франції, що вказав у декларації. Член НАЗК також додав, що всі отримані гроші від ПРООН та Організації економічної співпраці та розвитку він зазначив у декларації. Рябошапка додав, що вказав це в графі коштів, отриманих за межами України, оскільки жив за кордоном, а ПРООН і ОЕСР не є резидентами України, а отже і їхні кошти не походять з України.

Окрім того, як він стверджує, гроші, отримані за контрактом, ніяк не пов’язані з системою е-декларування та її розробки.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що народний депутат від фракції БПП Іван Вінник написав заяву нібито про «незаконне збагачення» Руслана Рябошапки. Через цю заяву прокуратурою було відкрите кримінальне провадження.

Руслан Рябошапка е-декларація