Саакашвілі заявив, що Порошенко пропонував йому прем’єрське крісло

Колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі стверджує, що Президент України Петро Порошенко пропонував йому очолити Кабінет міністрів.

Про це він заявив в інтерв’ю журналу «Кореспондент», повідомляють «Українські новини».

Мені Порошенко відкрито пропонував позицію прем’єр-міністра та лідера його партії, а також багато інших речей. Ну був би я прем’єром, і що? Я повинен був бігати і просити якогось (депутата від БПП Олексія) Гончаренка проголосувати за мій закон? А таких Гончаренко там штук 400, – сказав Саакашвілі.

За його словами, Порошенко пропонував йому провести дострокові вибори, однак в квітні, на його думку, стався «договорняк».

Аваков залишився міністром, а заступником генерального прокурора став виходець із «Народного фронту» (Дмитро Сторожук), щоб блокувати провадження, які могли б заводитися на Арсенія Яценюка, – заявив екс-голова Одеської ОДА.

Саакашвілі висловив упевненість, що дострокові вибори до Верховної Ради оновлять владу на 90%. Він додав, що його партія «Хвиля» може бути створена в залежності від того, чи будуть дострокові вибори.

Матеріал за темою: