Офіційно: слідом за Марушевською у відставку пішла й Деканоїдзе

Слідом за губернатором Одеської області Міхеілом Саакашвілі та керівником Одеської митниці Юлії Марушевської повідомила про власну відставку й голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе.

Про це вона заявила на власному брифінгу в Києві.

За рік ми створили нову структуру в державі, яка показує нові стандарти відношення до громадян. Мені вдалося доказати, що поліція повинна бути відкритою та чесною і жоден не може сказати, що я давала злочинні накази. Але нам не вдалося викорінити корупцію, це завдання потребує не один рік, проте ми заклали основу для цього. Також ми зіткнулися з наступним: із недостатнім фінансуванням, яке не дозволяє поліції функціонувати ефективно; відсутністю реформування прокуратури та судів; втручанням політиків у процес праці поліції. Я зробила все, що в моїх силах, щоб ці принципи дотримувалися, але моєї волі недостатньо для змін, тому я пішла у відставку, – заявила Деканоїдзе.

Пізніше, джерела «Інтерфакс-Україна» у Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що чинний очільник відомства Арсен Аваков погодив відставку Деканоїдзе.

Нагадаємо, раніше начальник Головного управління Нацполіції Одеської області Гіоргі Лорткіпанідзе заявив про власну відставку. Слідом за ним, звільнитися вирішив і голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, а черех тиждень й очільниця Одеської митниці Юлія Марушевська.

Матеріал за темою: