Соболєв відправив звернення Порошенку щодо одіозного новопризначеного начальника ГУР

Від Президента України Петра Порошенка вимагають публічно пояснити нещодавнє призначення колишнього працівника Служби безпеки України Василя Бурбу, який фігурував у планах із силового розгону Євромайдану, начальником Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Про це йдеться в депутатському зверненні народного депутата від фракції «Самопомочі» Єгора Соболєва.

Шановний Петре Олексійовичу! Вашим указом №466/2016 від 15 жовтня 2016 року на посаду начальника ГУР МО були призначено Василя Васильовича Бурбу, колишнього начальника другого управління Головного управління «К» СБУ. Прошу публічно пояснити це призначення. Не мені Вам розповідати про тотальну корупмованість цього управління. Також Ви не можете не знати про інформацію, оприлюднену головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем про причетність В.В.Бурби до плану зачистки Євромайдану, – йдеться в документі.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко своїм указом звільнив із посади начальника ГУР МО Валерія Кондратюка та призначив його заступником глави Адміністрації Президента. Новим начальником ГУР МО був призначений причетний до розгону Євромайдану екс-працівник СБУ Василь Бурба.

Соболєв Бурба ГУР СБУ Євромайдан