Справа Майдану: оприлюднено нове відео обстрілів протестуючих

У Святошинському районному суді міста Києва триває розгляд кримінального провадження проти п’яти колишніх співробітників особливого підрозділу «Беркут», яких обвинувачують у масових обстрілах протестуючих на вулиці Інститутській у лютому 2014 року.

На судовому засіданні «беркутівці» спростовували всі звинувачення до того моменту, поки не було оприлюднене нове відео, але після побаченого придумали нову версію, пише «5 канал».

Спочатку на судовому засіданні переглядали один і той самий фрагмент відеозапису, на якому невідомий снайпер розстрілює беззбройного київського активіста Володимира Мельничука. Як стверджує експертиза, його обстрілювали кулями калібру 8-9 міліметрів.

Натомість, колишні «беркутівці» стверджували, що активістів обстрілювали з готелю «Україна». Але сторона обвинувачення оприлюднила нове відео, після якого «беркутівці» вже не говорили про готель, а казали про постріли з-за бетонних барикад, звідки стріляли й інші спецпризначенці. Відео було зняте з камери відеоспостереження встановленні на будівлі в Національному банку.