Стало відомо прізвище харківського «депутата», в якого знайшли $300 тисяч

«Депутатом», в якого вилучили 300 тисяч доларів під час обшуків у Харкові, виявився колишній депутат Харківської міської ради Євген Гутков.

Згідно реєстру саме він є засновником обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Ермітаж».

screenshot_1

Окрім нього, до списку засновників входять Денис Морус та син екс-прокурора Харківської області Василя Синчука – Олександр. Ці двоє також є відомими в Харкові особистостями-забудовниками. Синчук та Морус окрім «Ермітажу» є засновниками ТОВ«Саманта-Схід», що займається будівництвом житлових та нежитлових будівель.

Як відомо, «Ермітаж» у 2008 році отримав землю у Харкові безкоштовно. Хоча у 2012 році кооператив і був ліквідований, а у 2015 році суд відмінив рішення про передачу цієї земельної ділянки, земля досі повернута не була.

Раніше, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що вдома у харківського депутата, засновника «Житлово-будівельного кооперативу «Ермітаж» знайшли 300 тисяч доларів.

Нагадаємо, вранці очільник ГПУ повідомив про обшуки в міського голови Харкова Геннадія Кернеса та матері нардепа Михайла Добкіна у зв’язку з кримінальним провадженням стосовно незаконного розкрадання 654 гектарів землі Харкова на суму 4 мільярди гривень.

Матеріал за темою: