Суд подовжив арешт кривоозерських поліцейських

Трьом працівникам Кривоозерського відділення поліції Врадіївського ВП ГУНП у Миколаївській області, які підозрюються у вбивстві мешканця Кривого Озера, подовжили строк тримання під вартою ще на два місяці.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної прокуратури.

Для водія службового авто, який безпосередньо стріляв у потерпілого, подовжено арешт без можливості внесення застави. Його дії кваліфіковано за ч.1 ст.115 та ч.3 ст.365 КК України (умисне вбивство, перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Двом іншим учасникам події обрано запобіжний захід утримання під вартою з можливістю внесення застави розміром 120 тис. грн. Їхні дії перекваліфіковані з ч.3 ст.365 КК України на ч.2 ст.365 КК України, оскільки встановлено, що смерть потерпілого настала від вогнепальних поранень, а не побоїв, які могли  нанести правоохоронці.

Усі підозрювані будуть знаходитися під вартою до 18 грудня цього року.

Нагадаємо, що 24 серпня у смт Криве Озеро стався інцидент в якому загинув місцевий мешканець. Як стало відомо, до його смерті були причетні шестеро поліцейських, а затримано було лише трьох.