Суд подовжив запобіжний захід Ємельянову

Печерський районний суд міста Києва подовжив запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання для судді Артура Ємельянова.

Про це повідомляє кореспондент «Цензор.НЕТ» із залу суду.

Суддя Ємельянов не може залишати межі Київської області без дозволу слідчого, прокурора або суду. Також йому заборонено спілкуватися зі свідками у справі і він зобов’язаний здати закордонний паспорт.

Напередодні 16 березня термін попереднього рішення суду про запобіжний захід закінчився. Тому адвокати Ємельянова клопотали про відмову у продовженні запобіжного заходу. Своєю чергою, прокурор ГПУ стверджував, що подав клопотання вчасно, але суд кілька разів не міг провести засідання через неявку адвокатів і заяви про відвід судді.

Крім того, прокурор заявив, що минулого тижня прокуратура 4 дні не мала інформації про місце перебування Ємельянова. Потім виявилося, що суддя лікується у Феофанії. Також Ємельянов не здав слідчому один закордонний паспорт, який нібито зараз у Відні в його екс-дружини, тому є побоювання про його втечу за кордон.

Даний запобіжний захід уперше обрано Ємельянову в жовтні 2016 року, його продовжують кожні 2 місяці. Термін досудового розслідування закінчується 17 квітня 2017 року.