Суд ухвалив рішення щодо підозрюваного в хабарництві судді Дніпра

Солом’янський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід затриманому за підозрою в одержанні хабара судді Жовтневого районного суду Дніпра у вигляді застави в розмірі 260 тисяч гривень.

Про таке рішення слідчого судді написав у Facebook керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Лише вчора ввечері було затримано вказаного суддю, а уже сьогодні йому мною повідомлено про підозру у вчиненні злочину. І уже сьогодні слідчим суддею Солом’янського районного суду міста Києва розглянуто клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Прокурори САП просили обрати вказаний запобіжний захід, однак, ухвалою слідчого судді підозрюваному «колезі» обрано запобіжний захід у вигляді лише застави в сумі 260 тисяч гривень, – наголосив він.

За словами Холодницького, сторона обвинувачення буде оскаржувати це рішення в Апеляційному суді.

Матеріал за темою:

Нагадаємо, раніше було оприлюднене відео затримання цього судді за підозрою в отриманні хабара в 10 тисяч доларів (~260 тисяч гривень). Пізніше, під час обшуків в його квартирі було знайдено готівку загальною сумою в майже 2 мільйони гривень.