Членами Вищої ради правосуддя обрано ще двох суддів

XIV позачерговий З’їзд суддів України на сьогоднішньому засіданні встиг до оголошення обідньої перерви обрати ще двох членів новоствореної Вищої ради правосуддя.

Таким чином кількість обраних нових членів ВРП за «суддівською» квотою досягла чотирьох з передбачених законом десяти (шестеро планує обрати З’їзд).

Членами ВРП З’їзд обрав Ігоря Артеменка та Андрія Овсієнка, за яких проголосували 211 та 168 делегати, відповідно. Ігор Артеменко на сьогоднішній день працює суддею Апеляційного суду Одеської області та з 2006 по 2015 викладав у Одеській юридичній академії, а Андрій Овсієнко – Апеляційного суду Волинської області. Третьою за кількістю голосів виявилася суддя Вищого адміністративного суду Тетяна Стрілець, яка прославилася тим, що не дала звільнити «майданівську» суддю Нелю Цибру попри рішення Вищої ради юстиції.

Нагадаємо, що XIV позачерговий З’їзд суддів України проходить 14-15 березня і його основним завданням є обрання представників суддів до новоствореної Вищої ради правосуддя. На вчорашньому засіданні делегатам вдалося обрати членами органу суддю Київського апеляційного господарського суду Віктора Шапрана та суддю Київського апеляційного суду Миколу Худика, за яких було віддано 278 та 225 голосів відповідно.