Суддю Київського апеляційного суду затримали на хабарі

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, за підтримки представників Служби безпеки України, задокументували факт отримання неправомірної вигоди у вигляді $5000 суддею Київського апеляційного адміністративного суду.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів голова САП Назар Холодницький.

Щойно прокурорами САП за оперативного супроводу працівників Служби безпеки України, які якісно задокументували факт вчинення тяжкого корупційного злочину, одразу ж після отримання неправомірної вигоди за ухвалення рішення на користь третьої особи в сумі 5 000 доларів США, на підставі ст. 208 КПК України затримано суддю Київського апеляційного адміністративного суду за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, – повідомив Холодницький.

Також він зазначив, що враховуючи тяжкість злочину, прокурори САП будуть клопотати щодо запобіжного заходу для судді у вигляді утримані під вартою.

Якщо суд доведе вину представника Феміди, то йому може загрожувати від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.