Суддю Київського апеляційного суду, якого піймали на хабарі, посадили під домашній арешт

Солом’янський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту для судді Київського апеляційного адміністративного суду якого підозрюють у хабарництві.

Про це на своїй сторінці Facebook розповів голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Представники Антикорупційної прокуратури клопотали про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави, проте клопотання було задовільнено лиш частково.

Згідно резолютивної частини ухвали слідчий суддя обрав своєму підозрюваному колезі інший запобіжний захід у вигляді домашнього арешту за місцем мешкання в період часу з 23.00 до 06.00 до 3 лютого 2017 року (нічний домашній арешт), – заявив Холодницький.

Також Холодницький зазначив, що підозрюваний буде забезпечений електронним засобом контролю. Голова САП додав, що прокурори відомства готують апеляцію щодо обраного запобіжного заходу.

Матеріал за темою:

Нагадаємо, 1 грудня, під час отримання неправомірної вигоди розміром $5000, був затриманий суддя Київського апеляційного адміністративного суду.  Якщо його провина буде доведена, то йому може загрожувати від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.