Судовий розгляд справи Щурікова та Переломи затягується – Кривенко

Печерський районний суд міста Києва мав розглядати кримінальне провадження щодо заступника директора Одеського припортового заводу Миколи Щурікова та першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз» Сергія Переломи ще минулого тижня.

Про це в ексклюзивному коментарі «Комірцю» розповів заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко.

«Дата судового засідання наразі невідома. Суд мав розглядати це ще минулого тижня, але через завантаження не розглядав», – заявив Кривенко.

На запитання про який саме суд розглядатиме він заявив, що провадження розглядатиме не Солом’янський, а Печерський районний суд.

Матеріал за темою:

Нагадаємо, що в справі ОПЗ фігурувала колишня помічниця народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Олександра Грановського Ольга Ткаченко, яка з травня 2015 року до жовтня 2016 року була членом правління заводу. Щоправда пізніше суд «вивів» її із зони підозри, недолучивши скандальне листування до справи.

Слід зазначити, що в ЗМІ Печерський райсуд пов’язують із Банковою та нардепами від БПП Ігорем Кононенком та Грановським. Останнього охрестили як «куратор» правоохоронної та судової системи від Банкової.  Як відомо Грановського також пов’язують із департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури, який у ЗМІ вже має назву «департамент Кононенка-Грановського». Саме цей депертамент завдяки санкції того самого Печерського райсуду проводив обшуки в Одеській ОДА, а також навідувався до будівлі Національного антикорупційного бюро.

Нагадаємо, 9 листопада детективи НАБУ за погодженням прокурорів САП скерували до суду обвинувальний акт щодо Сергія Переломи та Миколи Щурікова