Ситник уточнив, коли саме Інтерпол оголосить Онищенка в розшук

На початку листопада Інтерпол ухвалить рішення щодо подачі в міжнародний розшук народного депутата Олександра Онищенка, якого підозрюють у створені злочинного угрупування, що заподіяло збитків державі на суму 2,9 мільярди гривень.

Про це розповів у інтерв’ю директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

На початку жовтня ми подали всі документи до Інтерполу. У міжнародній організації є максимум 30 днів для прийняття рішення про подачу в міжнародний розшук. Підстав для його затримання поки немає, – наголосив директор НАБУ.

За його словами, у разі, якщо Інтерпол не ухвалить позитивне рішення, то Бюро переконуватиме оголосити Онищенка в розшук. Ситник додав, що раніше працівники відомства вже надали всі докази щодо відсутності політичної складової в цьому провадженні.

Провадження було зареєстроване другим від початку роботи НАБУ, воно підійшло до свого логічного завершення, в ньому ніякої політичної складової немає. Ми це все обґрунтували в Інтерполі. Маю велику надію, що рішення буде позитивним, – заявив він.

Нагадаємо, раніше детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук банківського сейфа довіреної особи Олександра Онищенка. Під час обшуку було знайдено та вилучено 600 тисяч доларів.

Матеріал за темою: