Тесть нардепа від БПП Тригубенка володіє квартирою на Печерську площею 322 кв. м.

Тесть народного депутата від фракції «Блоку Петра Порошенка» Сергія Тригубенка володіє п’ятикімнатною квартирою площею 322 квадратних метри на Печерську в Києві.

Про це йдеться у витягу із реєстру прав на нерухоме майно, що є у розпорядженні «Наших грошей».

витяг про квартиру тестя нардепа Тригубенка

Витяг про квартиру тестя нардепа Тригубенка

 

Батько дружини нардепа Лариси Тригубенко Олексій Кулічковський значиться власником квартири на вулиці Передславинській, будинок 30. Це п’ятикімнатна квартира площею 322 квадратних метру, яку він придбав у 2010 році. Для порівняння: в цьому будинку наразі продається 7-кімнатна квартира площею 340 квадратних метри, ціна якої дорівнює – 25,43 мільйона гривень або майже 1 млн доларів (за чинним курсом $0,97 млн).

Як відомо, з 2009 по 2012 рік Кулічковський був одним із засновників житлово-будівельного кооперативу «Атлант Сервіс», який раніше безкоштовно отримав у власність 2,9 гектари земельної ділянки в районі вулиці Батумської. Слід зазначити, що наразі цей кооператив фігурує в кримінальному провадженні за фактом незаконної роздачі землі в Харкові, де також фігурує міський голова Харкова Геннадій Кернеса та інші.

Матеріал за темою:

Нагадаємо, раніше в зв’язку з цим же провадженням про землю проходила низка обшуків у Харкові, в тому числі в мера Геннадія Кернеса та матері народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна. Також, був затриманий екс-депутат міськради Харкова, в якого знайшли 500 тисяч доларів.