У БПП закликають розглянути законопроект про обмеження переміщення підозрюваних нардепів

Народний депутат України з фракції Партії «Блок Петра Порошенка», член Комітету у закордонних справах Володимир Ар’єв заявив, що законопроект №5038, яким пропонується обмежити переміщення нардепів, подання на яких є в парламенті, має бути розглянутий невідкладно.

Про це він заявив у коментарі прес-службі БПП.

На цій сесії потрібно невідкладно ухвалити цей законопроект (№5038 – Ред.), щоб Генеральна прокуратура мала можливість нормально працювати і здійснювати слідчі дії стосовно депутатів-фігурантів кримінальних справ, інакше про боротьбу з корупцією та злочинністю у Верховній Раді серед народних депутатів можна забути, – зазначив Ар’єв.

За його словами, в Генпрокуратурі вже є відповідні подання щодо деяких народних депутатів. Щоправда їхні прізвища Ар’єв не назвав.

В ГПУ є подання на кількох народних депутатів і зараз в них є достатньо часу, щоб виїхати закордон. Нам потрібно ухвалити терміново закон, щоб в нас не повторилася історія з Клюєвим та Онищенком. Зараз таких депутатів немало. Правда цифри називати не стану, – додав нардеп.

Нагадаємо, раніше комітет з питань закордонних справ підтримав законопроект №5038 та рекомендував його ухвалити в цілому.