У фінал конкурсу з обрання керівництва Держбюро розслідувань пройшли 19 кандидатів

Конкурсна комісія з обрання керівництва Державного бюро розслідувань, за результатами співбесід та тестів, відібрала 19 з 50 кандидатів до фінальної частини конкурсу. Двоє з них займуть вакантні посади директора Бюро та його заступника.

Повідомляє «Громадське».

Матеріал за темою:

До фінального відбору пройшли: Олександр Буряк, Ольга Варченко, Василь Вовк, Роман Голобутовський, Олексій Горащенков, Олег Григоров, Роман Гупал, Віктор Клименко, Анатолій Корж, Юрій Македон, Анатолій Матіос, Сергій Палатов, Вадим Теличко, Володимир Трофименко, Роман Труба, Григорій Усатий, Олексій Харкевич, Богдан Чобіток та Олександр Чурсін, – йдеться у повідомленні.

Тепер кандидати пройдуть дві спецперевірки та тест на поліграфі.

Слід зазначити, що до «дев’ятнадцятки» потрапив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який вважається одним із фаворитів на посаду директора ДБР. Також до фінальної частини потрапив кандидат від Адміністрації Президента Олексій Горащенков.

Матеріал за темою:

Комісія обіцяє обрати двох кандидатів на вакантні посади не пізніше березня 2017 року. Раніше повідомлялося про ініціативу ГПУ щодо відстрочки надання прав на розслідування Держбюро до листопада 2019 року. Нагадаємо запланованою датою передачі відповідних прав є листопад наступного року.