У Кабміні може з’явитися ще одне міністерство

Заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Олександр Третьяков буде наполягати на створенні в Україні ще одного міністерства – міністерства ветеранів.

Про це він заявив у коментарі УП.

Я зараз буду переконливо просити Кабмін, щоб був міністр у справах ветеранів. Бо вже набридли ці гойдалки між Мінсоцполітики, МОЗом, Мінфіном та іншими. Учасники АТО не розуміють, куди їм іти. А у нас уже 273 тисячі учасників АТО, і ця цифра тільки збільшуватиметься, – наголосив Третьяков.

За його словами, поява такого міністра може вирішити проблему з учасниками АТО, бо їхня кількість зростає, а проблеми не вирішуються.

Це має бути саме міністерство, бо, наприклад, держслужба – це інший бюджет, інший рівень розмови і відповідальності. У це міністерство всі мають віддати свої санаторії, турбази тощо, які зараз розписані на різні відомства. Має бути один відповідальний за всі ці питання, – додав нардеп.

Третьяков нагадав, що подібне міністерство було створене в Сполучених Штатах Америки після в’єтнамської війни. Він також додав, що чинний прем’єр-міністр Володимир Гройсман почув його пропозицію.