У Міноборони визнали факт загибелі військових через вибух міномета «Молот»

30 березня в районі проведення АТО стався вибух міномету «Молот», внаслідок чого загинули військовослужбовці Збройних сил України.

Про це повідомили в Озброєнні Командування Сухопутних військ ЗСУ, інформує прес-служба Міністерства оборони.

Остаточний висновок щодо причин та обставин, що призвели до вибуху міномету М 120-15 «Молот» та загибелі військовослужбовців ЗСУ в районі проведення АТО 30 березня 2017 року, можна буде зробити після проведення вибухо-технічної експертизи в рамках досудового розслідування, яке проводиться військовою прокуратурою Донецького гарнізону, – зазначається у повідомленні.

Також повідомляється, що 4 квітня слідчим військової прокуратури Донецького гарнізону до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 414 КК України «Порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення», за фактом необережного поводження з мінометом М 120-15 «Молот».

З метою встановлення причини пошкодження міномету «Молот», на виконання рішення керівництва Збройних Сил України було створено робочу групу, до складу якої увійшли представники структурних підрозділів Генерального штабу Збройних Сил України. Комісія працювала безпосередньо на місці події.

Нагадаємо, 27 вересня 2016 року ЗСУ отримали 200 сумнозвісних мінометів «Молот», вони вже на передовій. Пізніше, у ЗСУ пояснили заяву про міномети «Молот» на передовій.

Раніше була озвучена попередня версія вибуху міномету «Молот» на Широкому лані.