У Мінську домовились про чергове розведення військ

На зустрічі в Мінську була підписана угода про двостороннє розведення військ у зоні проведення АТО від лінії розмежування.

Про це в Facebook написала прес-секретар колишнього президента України, представника Тристоронньої контактної групи Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«У Мінську підписано рамкову рішення Тристоронньої контактної групи про розведення сил і засобів. Україна послідовно виконує зобов’язання, взяті на себе в рамках Мінських домовленостей і строго дотримується режиму тиші. У продовження цього українська сторона підписала дане рамкове рішення, щоб забезпечити виконання Мінських угод з боку ОРДіЛО», – наголосила вона.

За її словами, цей документ передбачає створення умов, у яких стрілецька зброя не може використовуватися для обстрілів. Водночас, це рішення передбачає повне виконання попередніх домовленостей Тристоронньої контактної групи щодо відведення з лінії зіткнення гармат калібром менше 100 мм, а також розведення військ.

«Слід зазначити, що дане розведення заплановано тільки на трьох ділянках із чітко визначеними координатами. Водночас, українська сторона вважає, що в ході імплементації цієї рамкової рішення можуть бути відпрацьовані підходи до можливого розведення сил і засобів уздовж всієї лінії розмежування», – додала Оліфер.