Україна заборонила діяльність «Золотої Корони», «Юністрім» та інших російських платіжних систем

Україна розширила санкції проти Російської Федерації, обмеживши діяльність низки російських платіжних систем.

Відповідне рішення закріплене указом президента України №467/2016, текст якого розміщений на сайті Глави держави.

Згідно з документом, запроваджується заборона на здійснення діяльності в Україні та скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Золота Корона», платіжною організацією якої є РНКО «Платіжний центр».

Також, забороняється узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи «Юністрім», якою управляє АТ КБ «Юністрім», а, крім того, скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі «Юністрім».

Ще одна заборона стосується узгодження умов і порядку діяльності в Україні міжнародної платіжної системи «Колібрі» (раніше – «Бліц»), і діяльності її платіжної організації, якою керує «Сбербанк Росії». Як і для вищезазначених, скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь в міжнародній платіжній системі «Колібрі». Окрім того, відповідні заборони торкнулися «Міжнародні грошові перекази Лідер», Anelik, якою управляє ТОВ КБ «Анелік РУ», та скасовується реєстрація договорів резидентів України про участь у міжнародній платіжній системі Anelik та Blizko.

Матеріал за темою: