США продовжуватимуть підтримку України незалежно від результатів виборів

Міністр оборони України Степан Полторак і сенатор США Джозеф Доннеллі на зустрічі в понеділок обговорили перспективу продовження підтримки з боку Сполучених Штатів Америки.

Постійна підтримка Сполучених Штатів Америки, як політична, так і матеріальна – неоціненний вклад в ситуацію з безпекою. Ми консолідували зусилля задля втілення дієвих реформ і завдяки зарубіжними партнерам, переконаний, втілимо всі задумане, – цитує Полторака прес-служба Міноборони України.

Своєю чергою, сенатор США зауважив: «Ми щодня спостерігаємо, як Україна бореться за свою свободу, воює з країною, яка сіє тільки хаос».

Він запевнив, що США і надалі будуть з Україною і продовжать надавати всебічну підтримку, на що не вплинуть результати майбутніх виборів, так як «в США є багато людей, готових всіляко підтримувати Україну, в тому числі міністр оборони США Ештон Картер».

Полторак проінформував співрозмовника про стан проведення військової реформи в країні і вказав, що днями в Україну прибуває радник стратегічного рівня генерал Джон Абізейд.