В ЄС домовилися запровадити безвізовий режим для громадян Грузії

Прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі заявив про досягнення між країнами Євросоюзу домовленості про скасування віз для громадян Грузії.

Про це він сказав у своєму звернені.

Сьогодні між країнами-членами Євросоюзу відбулася остаточна політична угода про надання громадянам Грузії безвізового режиму з Євросоюзом, – наголосив Квірікашвілі.

За словами глави уряду, «підтримка Грузії інституціями ЄС та країн-членів є визнанням європейських устремлінь і здійснених реформ». Він подякував міжнародним партнерам і друзям Грузії, які «не пошкодували сил, щоб досягнутий прогрес був визнаний належним чином».

Хочу ще раз привітати населення нашої країни з цим важливим досягненням, а також подякувати тим інститутам та публічним службовцям, які протягом останніх років доклали багато праці для отримання Грузією режиму візової лібералізації з Євросоюзом, – наголошується в заяві.

При цьому Квірікашвілі зазначив важливість того, що такий позитивний сигнал від ЄС отримано за кілька днів до парламентських виборів у Грузії.

Це наочне підтвердження того, що, незважаючи на безліч спроб деструктивних дій, ніхто і ніщо не сповільнить розвиток країни і неминучі успіхи в питаннях як зовнішньої, так і внутрішньої політики, – заявив грузинський прем’єр.