Встановлено організаторів захоплення Будинку профспілок в Одесі

Начальник Слідчого управління ГУНП Олег Пантелеєв повідомив, що правоохоронцям вдалося встановити організаторів захоплення одеського Будинку профспілок та вбивцю місцевого майданівця Ігоря Іванова, який був першою жертвою «подій 2 травня».

За його словами, найближчим часом цим особам буде повідомлено про підозру.

«Найближчим часом слідством буде оголошено підозри вбивці Ігоря Іванова, а також організаторам силового захоплення Будинку профспілок, що призвело до десятків людських жертв. Із січня по вересень поточного року групою слідчих проведено допити понад двохсот учасників подій та свідків», – розповів Пантелеєв в інтерв’ю одеському телебаченню, цитує «Укрінформ»

Окрім того, за словами слідчого, частина учасників «подій 2 травня» вже знаходяться у СІЗО. Серед них і росіянин Євгеній Мефьодов. А вбивця Ігоря Іванова вже оголошений у міжнародний пошук. Слідство вважає, що масові заворушення були заздалегідь сплановані.

Нагадаємо, що під час масових заворушень в Одесі, що сталися 2 травня 2014 року, загинули 48 осіб, а більше двох сотен отримали поранення. Більшість загиблих була представниками проросійського табору з Куликового поля, але першим загинув представник «Правого сектору» Ігор Іванов під час маршу вболівальників «Чорноморця».