Затримано особу, яка «намагалася» за 2 мільйони доларів закрити справу Онищенка

Детективами Національного антикорупційного бюро України спільно зі Службою безпеки України та департаментом Генеральної прокуратури з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки було затримано особу за підозрою в шахрайстві.

Затриманий домовився за 2 мільйони доларів нібито вплинути на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького для закриття кримінального провадження проти народного депутата Олександра Онищенка.

Про це в Facebook написав генеральний прокурор Юрій Луценко.

Департаментом Генеральної прокуратури у сфері економіки, спільно з детективами Національного антикорупційного бюро та Служби безпеки викрито громадянина України у шахрайстві в особливо великих розмірах – 2 мільйонів доларів США за нібито вплив на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, – заявив генпрокурор.

За його словами, затриманий домовився за ці гроші нібито вплинути на Холодницького для припинення кримінального переслідування збоку САП та НАБУ нардепа Онищенка.

У ході спільної спецоперації зловмисника затримано при отриманні першої частини «винагороди» у розмірі 1 млн. доларів США. За скоєне кримінальне правопорушення «шахраю» загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна, – додав Луценко.

Нагадаємо, раніше директор НАБУ Артем Ситник уточнив, коли саме Інтерпол оголосить Онищенка в розшук. Також, у Бюро пояснили, чому не направили запит на екстрадицію нардепа.